Indien onderstaand bericht niet goed wordt weergegeven, klik dan hier
NIEUWSBRIEF OKTOBER 2008 VOOR PLUSABONNEES
Hoe mannelijk bent u (m/v)?
Deze maand lekker veel mannelijkheidstestjes op de site, vanwege het speciale themanummer 'Wat wil de man?'
Verder op de nieuwste themapagina alles over de band tussen vaders en zonen, en speciaal voor u als plusabonnee een nieuw dossier en gratis advies van de vader-zoonexpert!
Kunt u goed opschieten met uw zoon of vader, of is er spanning? En hoe lost u het op als er een conflict is of als u zich gepusht voelt door de ander?
Speciaal voor u als plusabonnee: advies op maat van therapeut Cees van Keeken om de relatie met uw vader of zoon te verbeteren.
Win een man!
Thuiskok, klusjesman, sportdate, praatmaatje: mail ons en win een van deze zes mannen voor uzelf. Lastig kiezen? U mag zo vaak meedoen als u wilt. Win een man!
We kiezen graag onze eigen weg. En dan kom je er als zoon ineens achter dat je toch leeft zoals je vader dat van je verwachtte. Hoe leer je je los te maken van je vaders verwachtingen en tegelijk loyaal te blijven aan hem?
Speciaal voor plusabonnees: een nieuw dossier. Met daarin ook: verhalen over wat er kan misgaan tussen vaders en zoons.
En verder ...
Klaagt uw partner weleens dat u zo’n gesloten man bent en bent u dat gezeur beu? Of hebt u zelf een man die weinig of niet praat over zijn gevoel? Bespreek het (anoniem) op het forum.
'Wil je met me naar bed?', vroegen een acteur en actrice in opdracht van Psychologie Magazine aan willekeurige voorbijgangers. In dit filmpje ziet u de reacties.