Indien onderstaand bericht niet goed wordt weergegeven, klik dan hier

Psychologie Magazine


NIEUWSBRIEF APRIL 2009 VOOR PLUSABONNEES 
April 2009 100 inzichten waar je écht iets aan hebt

Deze maand: een themanummer met het beste wat de psychologie te bieden heeft: inspirerende inzichten, zinvol advies en concrete tips om het allerbeste uit uw leven te halen.

Columnwedstrijd Wat is úw belangrijkste inzicht? Welk advies of principe heeft uw kijk op het leven veranderd? Schrijf erover en win een wellness-arrangement als beloning.

Test: Bent u veeleisend?

Kiezen is lastig. Maar wie kiest voor het eerste acceptabele alternatief dat hij tegenkomt, is achteraf tevredener met zijn keuze. Bent u ook zo'n snelle beslisser? Of bent u een kieskeurige twijfelaar? Test uzelf!

Deze en nog 9 andere psychologische tests vindt u op de site - voor meer inzicht in uzelf.



Even een experimentje

 
Kijk eens goed naar de volgende beelden ... Observeer vervolgens wat er bij u gebeurt.

Etiquette bij verdriet

 
Wat doe je als een collega in de rouw is? Wat kun je beter wel en niet zeggen en doen in zware tijden? Als plusabonnee kunt u advies vragen aan etiquettedeskundige Beatrijs Ritsema.








Ken uw verborgen 'ikken'

 
Hoe meer u zich ergert aan anderen, des te meer kunt u leren over eigenschappen van uzelf die u hebt weggestopt. Hebt u grote moeite met bepaalde mensen in uw omgeving? Komen sommige ergernissen steeds terug? Als plusabonnee kunt u advies vragen aan psycholoog Lex Mulder.

Welke mensen irriteren u, en wat zegt dat over uzelf? Bespreek uw verborgen 'ikken' op het forum.

Oefening bij dilemma's: Laat uw verborgen 'ikken' aan het woord.

Egocentrisch puberbrein

 
Ze hangen lamlendig op de bank, komen te laat thuis, vergeten dat ze proefwerken hebben. Ze vallen tegen je uit en hebben daar even later weer spijt van. Eén troost: ze kunnen er niks aan doen! Sommige pubertrekjes zijn zoals ze zijn - en de oorzaak zit in het brein: inzicht 76 uit het aprilnummer. Plusabonnees lezen alles over het puberbrein in een nieuw dossier

Aandacht trekken

 
  • Hoe trek je het beste iemands aandacht?

  • Met korting naar de lezing over Nieuwe wetenschap van de liefde van Sue Johnson? Reserveer snel want op = op!

  • Meer lezersaanbiedingen

  • Meer zelfvertrouwen

    Wilt u in 8 weken een positievere kijk op uzelf creëren, uzelf krachtiger leren presenteren en op een meer ontspannen manier omgaan met kritiek? Volg de Psychologie Magazine-training Vergroot je zelfvertrouwen.

    Grijp uw kans en schrijf u in voor deze training. Als plusabonnee krijgt u liefst 7,50 euro korting!



    Maakt internet gelukkig?

     
    Hoe belangrijk is toegang tot internet voor u? Doe mee met dit online onderzoek (3 minuten) van Psychologie Magazine.

    En verder:

  • Slimmer worden Je kunt je brein nog tot op hoge leeftijd veranderen. Lees verder in het aprilnummer bij inzicht 43. Wilt u ook slimmer worden? Ga snel naar de site voor de Psychologie Magazine-breintraining.

  • De beste boeken van de redactie Aan de meeste zelfhulpboeken heb je wel íets, maar sommige veranderen je leven. Tien redacteuren van Psychologie Magazine vertellen welk boek hun het mooiste inzicht bracht. We verklappen er vast eentje: onbewust nadenken werkt soms beter dan eindeloos analyseren.

  • Onthul uw geheim Loopt u rond met een geheim dat u niemand kunt vertellen? Onthul het op het forum (strikt anoniem natuurlijk). Je hart luchten is gezond, blijkt uit onderzoek...


  • In het aprilnummer:

     
    Deze maand een speciaal themanummer: 100 inzichten waar je écht iets aan hebt
  • Wat je kunt leren van je ergernissen
  • Lach jezelf vrolijk
  • Oprahs levenslessen
  • Lastig probleem? Roep uw vrienden te hulp!
  • Beloofd in het blad: links en filmpjes

    Speciaal voor plusabonnees Als trouwe plusabonnee maakt u maandelijks kans op leuke prijzen. Deze maand verloot Psychologie Magazine het boek Gelukkig zijn kun je leren van geluksonderzoeker Martin Seligman. Kijk snel of u bent geselecteerd als een van de winnaars!

  •  







    Wilt u zich aanmelden voor deze nieuwsbrief?