Indien onderstaand bericht niet goed wordt weergegeven, klik dan hier

Psychologie Magazine


NIEUWSBRIEF 13 OKTOBER 2011 
Test uw mensenkennis

Mensen kijken is een van de leukste dingen die er zijn. En het is ook nog eens heel nuttig, want wie de lichaamstaal van zijn soortgenoten goed kan lezen, heeft een voorsprong.

Met dit korte testje komt u te weten of u nog wel een lesje mensenkennis kunt gebruiken

Cursus psychologie

 
Waarom gaap je als anderen gapen? Wat doet groepsdruk met je? Leer het in de cursus Inleiding in de psychologie. De nieuwste cursus van Psychologie Magazine.
Prijs: vanaf € 42,45.

Voor meer inzicht in uzelf én in anderen.

3 gouden kijktips

 
Waarom je altijd moet letten op tegenstrijdigheden en nog twee tips om lichaamstaal nog beter te begrijpen.

Persoonlijk advies

De 5 nieuwste vragen aan het panel van experts


Vragen over bindingsangst, depressie, loslaten? Vind hier alle adviezen van A tot en met Z.

Bestel het boekje

 
Op het terras, in de winkel of de discotheek: mensen kijken is een van de leukste dingen die er zijn. Dit praktische mensenkijkgidsje neemt u bij de hand! Met leuke testjes, praktische oefeningen en opmerkelijke onderzoeksfeiten.
Bestel het boekje vanaf €7,95.

Mannen kiezen voor...

 
Mannen kiezen eerder voor zichzelf, vrouwen voor het groepsbelang.
Eens of oneens? Vul de poll in.

Herenigd met familie?

 
Voor een verhaal over adoptie in Psychologie Magazine zijn we op zoek naar mensen die hun biologische ouders hebben gevonden. Bent u zo iemand? Deel uw ervaring met ons.





Wilt u zich aanmelden voor deze nieuwsbrief?