Meer zelfvertrouwen, zonder make-over

Beste Ursela, Ik heb altijd al weinig zelfvertrouwen gehad en ik heb nu echt het idee dat het mij belemmert. Ik wil daar graag aan werken, maar hoe kan ik dat het beste aanpakken? Groeten van Imke

Beste Ursela,
Ik heb altijd al weinig zelfvertrouwen gehad en ik heb nu echt het idee dat het mij belemmert. Ik wil daar graag aan werken, maar hoe kan ik dat het beste aanpakken?
Groeten van Imke

Coach: Ursela van Stekelenburg Coach: Ursela van Stekelenburg


Beste Imke,
Goed hoor, dat je die stap hebt gezet om aan je zelfvertrouwen te werken. Hoe sneller je je onzekerheidsgevoelens adieu weet te zeggen, hoe sneller dit samengaat met een positieve kijk op jezelf. Dus, hoe kun je er nu het beste voor zorgen dat je dát voor elkaar krijgt?


Bevestig elke dag opnieuw wat je waard bent. Doe dat door elke ochtend met een lijfspreuk te beginnen. En eindig die dag keer op keer met een vermelding in je dagboek van die zaken/dingen waar je die dag trots op bent, waar je die dag met tevredenheid op terug kunt kijken. Noteer ook de mooie kanten van jezelf, jouw sterke punten, jouw kernkwaliteiten. En lees jouw notities zo vaak door, totdat je ze kunt dromen.

  • Raadpleeg het boek ‘Zelfvertrouwen’ van M. McKay en P. Fanning.
  • Lees ook eens meer over de RET-filosofie.
  • Overweeg het volgen van een cursus ‘zelfvertrouwen’.
  • Achterhaal de oorzaak van je geringe zelfvertrouwen.

Imke, ik wil je zeer graag meegeven dat je een unieke persoon bent met al die pluspunten die eigen aan je zijn. En ik hoop van harte dat je op niet al te lange termijn een heilig geloof in jezelf leert ontwikkelen. Ik heb dat al, nu jij nog! Veel succes gewenst!

Hartelijke groet,
Ursela van Stekelenburg


Neem ook een kijkje op de site van coach Ursela van Stekelenburg: www.cleverwise.nl




Ursela van Stekelenburg, april 2008



Jubileumaanbieding

Login plusabonnees:

Gebruikersnaam
Wachtwoord