|
|
Ik wil alles perfect doenBeste Ursela, Ik wil alles perfect doen. Er mag nooit iets fout gaan. Ik heb eetbuien en ga dan weer sporten. Eigenlijk ben ik overal bang voor en overgevoelig. Hoe kan ik alles onder controle houden zonder dat het mij zoveel energie kost?
Coach: Ursela van Stekelenburg
Beste Lindsay, Een gesprek met een specialist kan jou zeker meer opheldering verschaffen én de weg vrijmaken voor een adequate ‘plan de campagne’. Daarnaast kun je je bij interesse ook eens in de RET-filosofie verdiepen, met name wat het perfectionisme betreft.
Lindsay, met een doorbreking van jouw vicieuze cirkel zul je je weer als herboren voelen. Echt…, heel veel succes gewenst met een goede en vlotte start! Hartelijke groet, Neem ook een kijkje op de site van coach Ursela van Stekelenburg: www.cleverwise.nl Ursela van Stekelenburg, april 2008 |
Login plusabonnees: |